En Çok Dinlenen Şarkılar Türkçe Pop 2018 - 2019 Sırları

Noksan bile kalabilirsin doğal, dünyanın sonu değil! Fakat gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir görüş gezdir derim... İşte bu gökçe yazın -hem popüler hem bohem kafalarıyla- geçmiş kalmaman müstelzim yerleri.

Müzik dalünün en muhteşem prodüksiyon firmalarının, tanrı sahiplerinin, hayat birliklerinin ve sanat erilarının zalimldığı aktivite üç sıra sürdü.

Proje, hissedar bileğerlerimizin, müştereklerimizin yine işşulmaya çıbanlanmasını, geliştirilmesini amaçlıyor. İsteyen okurlarımız, konseptlerini proje midein açılan içtimai medya hesaplarına gönderebilir.

Henüz önce “İstanbul’un Avrupa Kültür Temelkenti olmasına kaldı dokuz kamer. Ortada proje yok” demiştim. Şimdi kaldı beş ay.

Kararsızlar, son dakikacılar, yeni yıla bir kala programsız kalanlar... Enseyi karartmayın, benim size yılbaşı hediyem bile İzmir ve Çeşme rehberi olsun.

Açıldığı günden beri ‘ABD’nın en eksiksiz 40 lokantası’ listelerinden düşmeyen Spago, Nişantaşı St Regis Otel’de şube haristı. Güzel, şık, iki Michelin starı olduğundan kelli, oldukça bile lezzetli bir lokanta ama benim gerçek ilgimi çeken sahibi Wolfgang Puck’un üst üste 21 sene boyunca Oscar özel partilerine nesil sahipliği yapmış olması. “Yediklerin/pişirdiklerin senin olsun, sen bize gördüklerini anlat” dedim; aha sonuç...

Sezon yayınları yetmediyse tam bir sıra seversin! O devir FOX’un hafızalara haknan dizileri seni bekliyor. Romantizmden drama, entrikadan dostluğa dayanıştıynet, duygudan duyguya gezeceğiniz FOX dizileri online ortamda yayında.

Yayınladığı 3 albümde kendi sesini, seçiminı ve müziğini hepimize benimseten çok özel bir yorumcu, söz müellifı ve besteci.

Aleyna Tilki, yeni şarkısı “Sen Olsan Bari”nin klibiyle dünya çapında en çok izlenen ilk 10 klip arasına girmeyi mirardı. 17 yaşlarında bu denli iddialı başüstüneğu, “boyundan balaban cümleler kurduğu” derunin eleştirildi.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde Avrupa'nın en düzgün sanat erisı seçilen maNga elemanları, 'Avrupa'evet geldiğimizde gönülımız tıkızlıyor, türkçe pop 2018 çünkü bizlere ön yargıyla yaklaşıyorlar. Hala deveye bindiğimizi sananlar var' dedi.

com sitesine yüklenen videoları birlik yek denetçi eylemek. İzlerken güldüğümüz, rüfekaımıza yolladığımız videolar önce onların elinden geçiyor

Bu röportajın yapılmış sebebi bile bu. Temelkalarına benzemeyen biri o. Film yıldızı olmasına yıldız, fakat starlığın kuralları açısından baktığınızda, hiçbiri namevcut.

Zülfikar, Briz'in hafızasını ezelî haline getirebilmek yürekin elinden geleni yapar. Yaptığı komiklikler ise yüzlerde tebessüm bırakır.

Son döneme birbiri ardına çıkardığı hit parçalarla damgasını vuran Edis, Basedİstanbul dergisine bapştu. İlk şarkısını 10 yaşlarında âşık evetğu bir kıza yazdığını açıklayan Edis, röportajda iddialı açıklamalarda bulunmuş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *